شرکت توسعه مسکن اردبیل

  طراحی سایت
  دوشنبه 29 شهريور 1400.

  نقشه استراتژی

  نقشه استراتژی

  ارزش های بنیادی
     توسعه و مشاركت كاركنان:  ما بر اين باوريم كه دستيابي به منافع شرکت در گرو شناسايي شايستگي ها و توانايي هاي كاركنان  و كارگروهي و مشاركت همه جانبه میباشد .
      فرايندگرايي: ما بر اين باوريم كه  ايجاد سازمان فرايند محور و مديريت بر اساس فرايندها و نگرش مبتنی بر ریسک ، بهترين روش اداره كردن و پاسخگو بودن در راستاي ماموريت ، چشم انداز و استراتژيهاي شرکت بوده و به رضايت كليه مشتريان و ذينفعان منجر خواهد شد .
      تعهد و مسئوليت پذيري سازماني:  ما بر اين باوريم كه كاركنان متعهد و مسئوليت پذير عامل ايجاد سازمان خلاق ، نوآور، يادگيرنده،  فرايند محور، مشاركت جو، مشتري مدار، و نتيجه گرا مي باشد
      مشتري گرايي: ما بر اين باوريم كه حفظ و بقاء تدوام كسب و كارمان با بهره گيري از نقطه نظرات و تامین نیازهای مشتریان بالفعل و بالقوه میسر می باشد .
  نتيجه گرايي: ما برآنيم كه نتايج حاصل از عملکرد  فرايندها و فعاليتهاي كسب وكارمان منجر به پاسخگویی به نيازهاي تمامي مشتريان و ذينفعانمان و ايجاد ارزش افزوده براي آنها و شرکت گردد .
  استراتژی
  چشم انداز
  ماموریت

  درباره ما

  شرکت توسعه مسکن اردبیل یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت سازمان توسعه مسکن ایران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی - حساب 100 حضرت امام (ره) ، بوده که به حول و قوه الهی در خصوص تولید انبوه مسکن و با هدف مشارکت در سازندگی ، ایجاد فرصت های شغلی در حوزه عمران و آبادانی ، رضایت مشتریان و تعمیم نظر آنها در تولید محصول ، مشارکت با سرمایه گذاران و بانک ها ، کاهش قیمت تمام شده محصول ، صنعتی سازی ، ایجاد تنوع و بهبود مستمر فعالیت ها ، در سال 1385 تحت شماره 6117 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی اردبیل تاسیس و به ثبت رسیده است . ادامه ...

  ارتباط با ما

  اردبیل – خیابان ساحلی – نرسیده به میدان 15 خرداد – پلاک 29 – کد پستی : 5613643839

  04533255050-1

  E-mail : info@toseemaskanard.ir

  WWW.Toseemaskanard.ir

  © 2021 تمام حقوق این سایت برای شرکت توسعه مسکن اردبیل محفوظ می باشد
  طراحی سایت و بهینه سازی سایت : گروه خورشید