× صفحه نخست فروش واحدهای مسکونی گالری عکس پروژه ها ارتباط با ما

درباره شرکت توسعه مسکن اردبیل
شرکت توسعه مسکن اردبیل یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت سازمان توسعه مسکن ایران وابسته به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی (حساب 100 حضرت امام رحمت اله علیه) ، به حول و قوه الهی در خصوص تولید انبوه مسکن و با هدف مشارکت در سازندگی ، ایجاد فرصت های شغلی در حوزه عمران و آبادانی ، رضایت مشتریان و تعمیم نظر آنها در تولید محصول ، مشارکت با سرمایه گذاران و بانک ها ، کاهش قیمت تمام شده محصول ، صنعتی سازی ، ایجاد تنوع و بهبود مستمر فعالیت ها ، در سال 1385 تحت شماره 6117 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی اردبیل تاسیس و به ثبت رسیده است .
در عصر کنونی رفاه و امنیت روحی و روانی جوامع با برطرف کردن نیازهای اساسی شهروندان همسو بوده و تامین مسکن بعنوان عامل اساسی در رفع این نیاز می باشد .

شرکت بر این باور است که توسعه صنعت ساختمان در جهت تامین نیاز شهروندان ، از ارزشمندترین هدفهای انسانی است . ما بر این باوریم که در قبال کلیه مشتریانی که از واحدهای مسکونی و تجاری ما استفاده میکنند مسئول هستیم و برای جلب رضایت مشتریان ، پروژه های خود را در کمترین زمان ، کیفیت و زیبایی مطلوب و نیز مصالح بکار گرفته شده ، به حدی رسانده ایم که در حال حاضر یکی از انبوه سازان قابل اعتماد و خوشنام کشور هستیم . همچنین با اتکا به توانایی های خلاق و سازنده کارکنان خود ، از طرح های متفاوت و خلاقانه در پیاده سازی نظر مشتریان نیز استفاده می شود .
با توجه به رشد جمعیت ، کمبود مسکن به یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین کشور تبدیل گردیده و در همین راستا شرکت توسعه مسکن اردبیل اراضی شهرک کوثر شهر اردبیل را جهت استفاده ، ساخت مسکن و آماده سازی آن اختصاص داده است .